dr Michał Koszla

Fizjoterapeuta, doktorant Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 2001 roku specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej, urologicznej i położniczej. Od 2004 roku współtworzy poznańską szkołę rodzenia "Dobry Początek".

Członek International Continence Society. Autor ogólnopolskiego programu ćwiczeń usprawniających od pierwszej doby połogu "Atrakcyjna Mama TM". Twórca systemu terapii dna miednicy u kobiet i mężczyzn oraz fizjoterapii połogowej, z którego prowadzi szkolenia dla fizjoterapeutów. Prowadzi terapię bólu w ciąży oraz po porodzie. Jest także czynnym wykładowcą na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, gdzie prowadzi zajęcia z zaburzeń i terapii dna miednicy.

Wiele lat był konsultantem "Kwartalnika NTM" oraz poznańskiego oddziału Stowarzyszenia Osób z Nietrzymaniem Moczu "UroConti". Jego publikacje ukazały się w "Przeglądzie Urologicznym", "Kwartalniku NTM".

Często zapraszany jako prelegent ogólnopolskich konferencji oraz jako ekspert do TVP2, TVN, PTV, WTK-Poznań. Współpracuje jako ekspert z takimi portalami jak Interia.pl, emaluszki.pl.

Wydawca poradnika dla kobiet z nietrzymaniem moczu "Babski problem?". Prywatnie ojciec 5 dzieci.