mgr Aleksandra Chołody-Pudełko

Ekspertka zdrowia kobiet.
Swoją pracę zadedykowała Kobietom, którym pomaga odzyskać zdrowie, energię i doskonałe samopoczucie za pomocą mądrości Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Ukończyła studia I stopnia na kierunku Dietetyka oraz studia II stopnia na kierunku Zdrowie Publiczne na Uniwersytecie Medycznym Collegium Medicum w Bydgoszczy. Jest absolwentką licznych kursów i szkoleń, m.in. dwuletniej szkoły Akupunktury (Acuart) w Poznaniu, dodatkowe warsztaty, wykłady i szkolenia (certyfikowane) z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

W 2021 roku wystąpiła w TEDx Polska, jest stałą prelegentką wielu konferencjach w kraju oraz za granicą (Wiedeń), brałam udział w konferencjach krajowych (z zakresu dietetyki, zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej) oraz zagranicznych (Bolonia, Rimini, Londyn, Roterdam). Od 2022 roku, wraz z moim mężem, Bartoszem Pudełko, prowadzi Instytut szkoleniowy CEREBRUM, gdzie szkoli zarówno specjalistów, jak i osoby, które chcą zgłębić dany zakres wiedzy dla własnych potrzeb.

Medycyną chińską zainteresowała się, kiedy dietetyka akademicka przestała być tak skuteczna, jak tego oczekiwałam. Filozofia wschodu mówiąca o życiu w zgodzie z naturą, porami roku, porami dnia, czy cyklem menstruacyjnym, a także holistyczne spojrzenie na człowieka i jego chorobę, sprawiło, że Tradycyjna Medycyna Chińska podbiła jej serce. Dzisiaj z ogromną radością, skutecznością i sukcesami leczy swoje Pacjentki.