CERTYFIKOWANE SZKOLENIE ONLINE DLA FIZJOTERAPEUTÓW I REHABILITANTÓW

Postępowanie fizjoterapeutyczne po rekonstrukcji ACL

Prowadzący: mgr Kamil Malinowski

21 maja, wtorek godz. 20:00

ZGŁOŚ UDZIAŁ
21 maja
godz. 20:00
Szkolenie
online
Certyfikat
udziału

Jakie testy przeprowadzić i jak interpretować ich wynik, aby dostosować program fizjoterapeutyczny do indywidualnych potrzeb pacjenta po odbytej operacji ACL?

Jak uniknąć powikłań oraz prawidłowo poprowadzić pacjenta w powrocie do aktywności fizycznej, aby nie tylko odzyskał pełną sprawność, ale także aby zmniejszyć ryzyko ponownego uszkodzenia stawu?

Tego dowiesz się z lekcji prowadzonej przez Kamila Malinowskiego!

Lekcja jest częścią kursu Masterclass dla fizjoterapeutów – Nowoczesna fizjoterapia po zabiegach i operacjach ortopedycznych

 

Dzięki udziałowi w wydarzeniu dowiesz się:

jak przeprowadzić szczegółową i profesjonalną diagnostykę pacjenta po operacji ACL

jak prawidłowo zaplanować rehabilitację więzadła krzyżowego przedniego, w zależności od wyników testów zakresów ruchu, oceny sprawności i indywidualnych potrzeb pacjenta

jak zlikwidować obrzęk, zniwelować ból w stawie i poprowadzić skuteczną terapię

jak uniknąć popularnych błędów oraz zobaczysz możliwe powikłania i uszkodzenia po operacji ACL i dowiesz się jak sobie z nimi radzić

poznasz protokoły fizjoterapeutyczne do wdrożenia w poszczególnych etapach rekonwalescencji po operacji ACL z bazą ćwiczeń do konkretnego przypadku

Przyjrzysz się z bliska autorskim technikom pracy, które wykorzystuje z powodzeniem nasz specjalista – mgr Kamil Malinowski oraz otrzymasz cenne wskazówki praktyczne

ZGŁOŚ UDZIAŁ

Kup bilet VIP, aby otrzymać imienny certyfikat poświadczający udział w szkoleniu oraz ebooka „Testy funkcjonalne w fizjoterapii sportowej – Diagnostyka i karty badań pacjenta”

Szkolenie prowadzi:

mgr Kamil Malinowski

Konsultant, wykładowca akademicki w WSEWS w Warszawie, trener i terapeuta, Examiner w REP`s GYM Instructor & Personal Trainer EQF 6, międzynarodowy szkoleniowiec REP`s: EQF 5, EXOS Performance Specialist, ASCA, autor jedynej koncepcji diagnostyczno – treningowej dla trenerów w Polsce (akredytacja REP’s), autor kilkunastu publikacji. Jako szkoleniowiec i wykładowca prowadzi prelekcje na największych branżowych targach FIWE, PEI. Pomaga ludziom i organizacjom osiągnąć zaplanowane cele osobiste i zawodowe poprzez dostarczanie kompetencji trenerskich – umiejętności zarządzania programowania, zmiennych treningu, monitoringu w sporcie oraz prewencji kontuzji. Pracuje z czołowymi polskimi sportowcami.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

Wydarzenie jest organizowane przez redakcję czasopisma Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja – magazynu tworzonego z myślą o specjalistach, którzy pragną rozwijać się i doskonalić swój warsztat, ucząc się od najlepszych specjalistów w kraju.

Co otrzymujesz
 w cenie szkolenia?

Szkolenie online

szkolenie podczas którego poznasz i zobaczysz na przykładach postępowanie rehabilitacyjne z pacjentem po operacji ACL.

Dostęp do nagrania lifetime

Nie możesz wziąć udziału w szkoleniu? Potrzebujesz czasu, aby przeanalizować nagranie? Możesz wracać i oglądać materiał dowolną ilość razy.

Certyfikat

Imienny certyfikat poświadczający uczestnictwo w szkoleniu.

Rabaty i zniżki

W dniu wydarzenia czekają na Ciebie specjalne oferty na nasze najlepsze produkty!

Wybierz bilet:

Udział standard
CERTYFIKOWANE SZKOLENIE ONLINE
0
 • arrow_forwardGwarancja uczestnictwa w szkoleniu prowadzonym przez doświadczonego i cenionego specjalistę
 • closeImienny certyfikat
 • closeEbook w prezencie
 • closeDostęp do nagrania lifetime
Bilet VIP
CERTYFIKOWANE SZKOLENIE ONLINE
Dla pierwszych 50 osób
zł brutto
zł brutto
 • arrow_forwardGwarancja uczestnictwa w szkoleniu prowadzonym przez doświadczonego i cenionego specjalistę
 • arrow_forwardImienny certyfikat
 • arrow_forwardEbook w prezencie
 • arrow_forwardDostęp do nagrania lifetime

Ważne informacje
na temat wydarzenia:

 • W dniu wydarzenia wyślemy do Ciebie link do transmisji.
 • Pamiętaj, aby sprawdzić także folder SPAM. Jeśli chcesz dostać przypomnienie smsem — zostaw nam numer telefonu.
 • Transmisja potrwa ok. 1h.
 • W przypadku biletów VIP obowiązuje przedpłata – certyfikat do pobrania i samodzielnego wydruku dostępny jest po zaksięgowaniu płatności w dniu wydarzenia po zalogowaniu na https://www.moje.forum-media.pl/ w zakładce "Moje certyfikaty". Dostęp do ebooka otrzymasz zaraz po uregulowaniu płatności online - do pobrania po zalogowaniu na: https://www.moje.forum-media.pl/ w zakładce "Moje pliki".
 • Jeśli wybierzesz bilet VIP – wpisz prawidłowo swoje dane na etapie zakupu biletu. Te dane pojawią się na certyfikacie (jeśli wpiszesz tylko imię, wówczas tylko imię będzie widniało na certyfikacie, jeśli wpiszesz dane z literówką to ten sam błąd będzie na Twoim certyfikacie).

Do zobaczenia na wykładzie!