WEBINAR

Infekcje narządów moczowo-płciowych u kobiet

w praktyce lekarza POZ – spotkanie z ekspertem

Prowadzący dr n. med. Krzysztof Kamiński,
Specjalista ginekolog-położnik  

 

Partner wydarzenia:

 

Organizator:

 


KIEDY

23.04.2024 r.
godzina: 19:00

GDZIE

FORMUŁA ONLINE
+ Q&A z ekspertem na żywo

PROWADZĄCY

dr n. med. Krzysztof Kamiński
 

Specjalista ginekolog-położnik, adiunkt Katedry i Kliniki Położnictwa i Perinatologii UM w Lublinie, posiada 35-letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie położnictwa i ginekologii, szczególne zainteresowania naukowe i kliniczne ogniskują się wokół zagadnień: perinatologia, epigenetyka, nutrigenomika, immunologia ciąży, zakażenia w położnictwie i ginekologii, zaburzenia hormonalne, antykoncepcja. Pomógł w przyjściu na świat ponad 30.000 dzieci. Odbył staże naukowe w USA, Australii, Niemczech. Wygłaszał wykłady i prowadził szkolenia na licznych Kongresach naukowych w kraju i za granicą w tym w USA, Kanadzie, Niemczech, Japonii, Filipinach, Tajwanie. Prowadzi kursy szkoleniowe dla lekarzy specjalizujących się w dziedzinie ginekologii i położnictwa w ramach CMKP. Kierownik 9 zakończonych sukcesem specjalizacji młodych adeptów w tej dziedzinie medycyny. Autor 140 publikacji w recenzowanych krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych i licznych tekstów popularno-naukowych. 

 

O WEBINARZE

Lekarz POZ to specjalista, do którego udają się pacjenci w pierwszej kolejności, kiedy coś zaczyna ich niepokoić w stanie zdrowia. Odnosi się to także do kobiet zgłaszających się np. z zaburzeniami w oddawaniu moczu. Ich  przyczyna może tkwić w zakażeniach układu płciowego  spowodowanych rzęsistkiem pochwowym, Chlamydia trachomatis, Ureaplasmya species, Mycoplasma genitalium i hominis, Candia glabrata, albicans i crusei oraz wirusem opryszczki. Nieleczone infekcje mogą prowadzić do poważnych chorób układu rozrodczego, w tym bezpłodności. Szczególną grupę stanowią pacjentki w ciąży, u których można stosować tylko niektóre farmaceutyki, ale jednocześnie zaniechanie  leczenia może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia kobiety i prawidłowego rozwoju płodu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym webinarze, który pozwoli uaktualnić i poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie. Na zakończenie spotkania dr Krzysztof Kamiński, specjalista ginekolog-położnik odpowie na Państwa pytania.

Do udziału zapraszamy: lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej
 

 

Weź udział w webinarium, szczególnie jeżeli:

Jesteś lekarzem POZ
Czujesz potrzebę aktualizacji wiedzy na temat nt. infekcji narządów moczowo-płciowych o mieszanej etiologii 
Chcesz dowiedzieć się w  jakim zakresie schorzeniami układu moczowo-płciowego powinni zajmować się lekarz POZ? 
Szukasz wskazówek jakie leczenie możesz zastosować, w tym także u pacjentek w ciąży? 
Pragniesz upewnić się kiedy powinieneś bezzwłocznie skonsultować pacjentkę z urologiem lub ginekologiem?

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU I WIEDZY!

Nasza działalność przez lata rozwijała się podążając za trendami rynku oraz potrzebami klientów.

Wydawane przez nas tytuły są cenione przez szerokie grono specjalistów.

Wśród naszych czasopism znajdziesz między innymi: Forum Położnictwa i Ginekologii, Forum Pediatrii Praktycznej, Wiadomości Dermatologiczne czy Choroby Cywilizacyjne w Praktyce Lekarskiej. 

Dlaczego lepiej spotkać się online?

1
Formuła dopasowana do Ciebie - możliwość oglądania webinaru w każdym miejscu na świecie i na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu!
2
Otrzymasz praktyczną dawkę najbardziej aktualnej wiedzy
3
Masz możliwość pozyskać najnowszą praktycznych wskazówek dotyczących leczenia padaczki lekoopornej bez wychodzenia z domu.

KONTAKT

Masz pytania? Napisz do nas

Informacje organizacyjne

Małgorzata Prętka

email: malgorzata.pretka@forum-media.pl